CURT AGGE. Olja på duk, signerad och daterad -47.

290815. CURT AGGE. Olja på duk, signerad och daterad -47.

50 x 43 cm.

Curt Agge (Född 1929)

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 43 cm.

Curt Agge (Född 1929)

Antal besök: 673