Stadsauktion Sundsvall
Smycken & Ädelstenar
Ringar
RING,18k guld samt cabochonslipad vit opal och markasiter. 1900-tal. Totalvikt 3 gram.
290690. RING,18k guld samt cabochonslipad vit opal och markasiter. 1900-tal. Totalvikt 3 gram.
Strl 17,5 mm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Strl 17,5 mm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
896