SOFFBORD, 1950-tal.

SOFFBORD, 1950-tal.
290516. SOFFBORD, 1950-tal.

Teak med underliggande tidningshylla av mässingsrör. Längd 105, bredd 52, höjd 58 cm.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
290516. SOFFBORD, 1950-tal.

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 872