BÄNK, "Wing Patchwork", Kare Design. 2000-tal.

2904484. BÄNK, "Wing Patchwork", Kare Design. 2000-tal.

Flerfärgad textil, svarvade och lackerade ben av trä.

Längd 100, bredd 30, sitthöjd ca 40 cm.

Bruksslitage. Smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Smärre fläckar.

Antal besök: 1 036