ARMBAND, 18k guld, 1960-tal. Vikt 39 gram.

290130. ARMBAND, 18k guld, 1960-tal. Vikt 39 gram.

Armband med tre länkar.
Längd 19,5 cm, bredd 9 mm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Armband med tre länkar.
Längd 19,5 cm, bredd 9 mm.

Bruksslitage.

Antal besök: 660