OTTOMAN / PALL, teak samt, konstläder, 1960-tal.

289963. OTTOMAN / PALL, teak samt, konstläder, 1960-tal.

Svart konstläder med djuphäftning.
Längd 58, bredd 41, höjd 48 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 916