CARL GUNNAR VON GEGERFELT. "Vit skål", olja på pannå. Signerad.

289737. CARL GUNNAR VON GEGERFELT. "Vit skål", olja på pannå. Signerad.

37,5 x 45,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

37,5 x 45,5 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 1 096