SERVISDELAR, 19 delar, porslin, "Ranka", Stig Lindberg, Gustavsberg.

289525. SERVISDELAR, 19 delar, porslin, "Ranka", Stig Lindberg, Gustavsberg.

5 djupa tallrikar, diameter 23,5 cm.
6 tallrikar, diameter 23,5 cm.
3 tefat.
5 assietter, diameter 18 cm.

Bruks/åldersslitage, krackelyr på tefat, nagg en tallrik samt 2 djupa tallrikar.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 tefat.
5 assietter, diameter 18 cm.

Antal besök: 1 021