KOPPARTUNNA med LOCK, 1800-tal.

2895145. KOPPARTUNNA med LOCK, 1800-tal.

Diameter 32, höjd 38 cm. Med hänklar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 307