BESTICKSERVIS, 23 delar silver, modell "Olga", Guldsmeds Aktiebolaget, GAB. 1900-tal. Nettovikt ca 910 gram.

289382. BESTICKSERVIS, 23 delar silver, modell "Olga", Guldsmeds Aktiebolaget, GAB. 1900-tal. Nettovikt ca 910 gram.

10 st gafflar, längd 18 cm.
7 st knivar, längd 20,5 cm.
3 st knivar, längd 19,5 cm.
3 st gafflar, längd 14,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

10 st gafflar, längd 18 cm.
7 st knivar, längd 20,5 cm.
3 st knivar, längd 19,5 cm.
3 st gafflar, längd 14,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 980