ÖRHÄNGEN samt BROSCH, 3 delar, silver och markasiter samt filigranarbete i förgyllt silver. 1900-tal. Vikt 14 gram.

289352. ÖRHÄNGEN samt BROSCH, 3 delar, silver och markasiter samt filigranarbete i förgyllt silver. 1900-tal. Vikt 14 gram.

2 par örhängen, längd 1,2 - 1,4 cm.
1 st brosch, diameter ca 3,7 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 020