SLAGBORD, 1800-tal.

SLAGBORD, 1800-tal.
289242. SLAGBORD, 1800-tal.

Två klaffar. Senare bemålat. Bredd 118, längd 31 - 146 cm. Höjd 73 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
289242. SLAGBORD, 1800-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 762