KAFFEPANNOR, 5 st, koppar, bl.a. Skultuna. 18/1900-tal.

288687. KAFFEPANNOR, 5 st, koppar, bl.a. Skultuna. 18/1900-tal.

Höjd med handtag 21 - 25 cm.

Slitage, märken, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd med handtag 21 - 25 cm.

Slitage, märken, lagningar.

Antal besök: 630