5 vaser, 3 ljusstakar, 2 fat, askkopp, 2 skålar med lock, skål samt karaff.

Smärre slitage samt ett nagg på karaffen.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Ort
Nyköping, Sverige
Nyköpings Auktionsverk
Föremålsnr
288479

Om auktionshuset

Namn
Nyköpings Auktionsverk AB
Momsnr
SE556896913201
Org.nr
556896-9132
Telefon
0709-498103
Adress

Nytorget 7
61138 Nyköping
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 1 990