Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Grafik
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Frykenbilen" Scania Vabis, 1928. Signerad, numrerad och daterad, Nr. 105/200, -87.
288374. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Frykenbilen" Scania Vabis, 1928. Signerad, numrerad och daterad, Nr. 105/200, -87.
30 x 40 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
30 x 40 cm.
Stadsauktion Sundsvall
1 240