Fyra sigillstämplar, mässing och trä, höjd 7,5 - 9 cm. Sigillstämpel, silver, "Pokal", höjd 4,2 cm. Sigillstämpel, patinerad mässing, "Lejon", höjd 5,2 cm.
Bruksslitage.
Bruksslitage.