STOCKLÅS, 17/1800-tal.

287747. STOCKLÅS, 17/1800-tal.

Total höjd ca 36 cm.

Slitage, maskstunget, rost. Nyckel saknas. Ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd ca 36 cm.

Antal besök: 555