NIELS GAMMELGAARD. HYLLA, "GUIDE", IKEA, 1980-TAL.

2877406. NIELS GAMMELGAARD. HYLLA, "GUIDE", IKEA, 1980-TAL.

Två gavlar, höjd 158 cm, fyra vändbara hyllplan, längd 170 cm samt djup 30 cm. Medföljer skruvar.

Bruksslitage, repor och märken.

Niels Gammelgaard (Född 1944)

Gör en kostnadsfri värdering!

Niels Gammelgaard (Född 1944)

Antal besök: 4 975