JAN NALIWAJKO. Objekt, plexiglas, signerad.

287734. JAN NALIWAJKO. Objekt, plexiglas, signerad.

81x50 cm.

Smärre slitage.

Jan Naliwajko (1938–2017)

Gör en kostnadsfri värdering!

81x50 cm.

Smärre slitage.

Jan Naliwajko (1938–2017)

Antal besök: 2 468