BOKHYLLA, "Tema", Gillis Lundgren, IKEA, 1950/60-tal.

2875650. BOKHYLLA, "Tema", Gillis Lundgren, IKEA, 1950/60-tal.

Tre hyllplan en skåpdörr samt 5 draglådor.
Längd 100, bredd 35, höjd 175 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 457