LOCKASK, Lapis Lazuli samt Carrara-marmor, Afganistan.1900-tal.

287426. LOCKASK, Lapis Lazuli samt Carrara-marmor, Afganistan.1900-tal.

Längd 9,5, bredd 7 cm, höjd 3,2 cm.

Bruksslitage, lagning samt smärre nagg på locket.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 168