EDVIN OLLERS. Hamn. Olja på duk. Signerad och daterad 1954.

287280. EDVIN OLLERS. Hamn. Olja på duk. Signerad och daterad 1954.

40 x 45 cm.

Smärre stötskada i vänster hörn. Krackelyr.

Edvin Ollers (1888–1959)

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 45 cm.

Edvin Ollers (1888–1959)

Antal besök: 519