GITARR, Epiphone Dot Studio/Bk Kina, 2000-tal.

2872795. GITARR, Epiphone Dot Studio/Bk Kina, 2000-tal.

Bär serienummer DW 05070930.
Semi-hollow kropp med F hål. Fodral medföljer
Längd 110 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bär serienummer DW 05070930.
Längd 110 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 505