SAMLARFÖREMÅL, 17 delar, Marilyn Monroe.

2872587. SAMLARFÖREMÅL, 17 delar, Marilyn Monroe.

2 plåtburkar, höjd ca 7 cm.
4 muggar, höjd 9,5 cm.
2 askfat, diameter 13,5 cm.
2 brickor, diameter 35 cm.
1 blockljus, höjd ca 20 cm.
4 paket servetter, höjd ca 12-17 cm.
2 hårda canvastavlor, höjd 20 cm.

Bruksslitage. Skav och repor förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 plåtburkar, höjd ca 7 cm.
4 muggar, höjd 9,5 cm.
2 askfat, diameter 13,5 cm.
2 brickor, diameter 35 cm.
1 blockljus, höjd ca 20 cm.

Antal besök: 413