Stadsauktion Sundsvall
Konst
Grafik
FREDRIK WIMMERCRANZ. Collografi, signerad "Frewim" och numrerad 1/20.
287083. FREDRIK WIMMERCRANZ. Collografi, signerad "Frewim" och numrerad 1/20.
32 x 22 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
32 x 22 cm.
Stadsauktion Sundsvall
1 227