Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
RONALD REYMAN. "Plötslig insyn II", olja på duk, signerad Reyman.
287074. RONALD REYMAN. "Plötslig insyn II", olja på duk, signerad Reyman.
45 x 72 cm.
något färgbortfall.
Gör en kostnadsfri värdering!
45 x 72 cm.
något färgbortfall.
Göteborgs Auktionsverk
5 002