FOLKE GULLBY. Etsning, "Susanne med Tossi", signerad.

286844. FOLKE GULLBY. Etsning, "Susanne med Tossi", signerad.

Ca. 15,5x11 cm.

Ej examinerad ur ram.

Folke Gullby (1912–1982)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 15,5x11 cm.

Ej examinerad ur ram.

Folke Gullby (1912–1982)

Antal besök: 1 136