ARMBANDSUR, 18k guld, Zodiak, 1900-talets mitt.

286606. ARMBANDSUR, 18k guld, Zodiak, 1900-talets mitt.

Herrur. Diameter 3,5 mm. Läderarmband.

Bruksslitage, repor. Gravyr på baksidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 942