SVEN HAMLET. Olja på duk, 2 st, signerade och à tergo daterade 1971 respektive 1972.

2861150. SVEN HAMLET. Olja på duk, 2 st, signerade och à tergo daterade 1971 respektive 1972.

Ca 20 x 26 samt 33 x 33 cm.

Ställvis ytslitage. En duk fäst på pannå.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 20 x 26 samt 33 x 33 cm.

Antal besök: 185