286035. SERVISDELAR, 29 delar, porslin, "Gröna Anna", Rörstrand.
1 kanna.
1 såssnipa.
4 uppläggningsfat, längd 24 -34 cm.
1 skål.
8 djupa tallrikar.
9 assietter.
6 tallrikar, diameter 24 cm.
Slitage, smärre krackelyr, missfärgningar, nagg på en tallrik diameter 24 cm.