BORD, trä, från kabeltrumma, 1900-tal.

2859354. BORD, trä, från kabeltrumma, 1900-tal.

på hjul bemålat i svart och vit ton, diameter 71, höjd 64 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 557