LISA LARSON. Figurin, stengods, ko ur serien "Stora Zoo", Gustavsberg.

285825. LISA LARSON. Figurin, stengods, ko ur serien "Stora Zoo", Gustavsberg.

Signerad.
Längd 15 cm, höjd 12 cm.

Smärre bruksslitage.

Lisa Larson (1931–2024)

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad.
Längd 15 cm, höjd 12 cm.

Smärre bruksslitage.

Lisa Larson (1931–2024)

Antal besök: 1 190