BORDSLAMPA, Art Deco, 1930/40-tal.

285582. BORDSLAMPA, Art Deco, 1930/40-tal.

Två ljuspunkter med figuren i patinerad mässing. Höjd 58 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 221