MATBORD samt STOLAR, 3 delar, 1900-talets första del.

285563. MATBORD samt STOLAR, 3 delar, 1900-talets första del.

Längd 103, bredd 103, höjd 77 cm.

Slitage. Senare bemålning. Märken. Repor. Stolar renoverade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 474