Stadsauktion Sundsvall
Övrigt
Övrigt
TRÅDGÅRDSURNA, gjutjärn, Byarum. 1900-talets sista kvartal.
285510. TRÅDGÅRDSURNA, gjutjärn, Byarum. 1900-talets sista kvartal.
Höjd 32 cm.
Smärre bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 32 cm.
Smärre bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
705