CARL JULIUS. Helsingborgsmotiv i blåa toner, färglitografi, signerad C. Julius.

2854365. CARL JULIUS. Helsingborgsmotiv i blåa toner, färglitografi, signerad C. Julius.

445/500, ramstorlek 78 x 65 cm.

Carl Julius (Född 1927)

Gör en kostnadsfri värdering!

Carl Julius (Född 1927)

Antal besök: 108