CLAUDE WEISBUCH. Litografi, Ryttare till häst. Signerad och numrerad 28/275.

285430. CLAUDE WEISBUCH. Litografi, Ryttare till häst. Signerad och numrerad 28/275.

53 x 74,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

53 x 74,5 cm.

Antal besök: 977