AKUSTISK GITARR, Ibanez V50NJP-BK.

2852499. AKUSTISK GITARR, Ibanez V50NJP-BK.

Svartlackerad. Serienr SA090302029.

Bruksslitage. Sträng saknas. Stall med mindre spricka. Repor och märken. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 396