BÖRJE SANDELIN. Etsning. Signerad och numrerad 25 ex.

284938. BÖRJE SANDELIN. Etsning. Signerad och numrerad 25 ex.

21,5 x 15 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

21,5 x 15 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 632