Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Grafik
BÖRJE SANDELIN. Etsning. Signerad och numrerad 25 ex.
284938. BÖRJE SANDELIN. Etsning. Signerad och numrerad 25 ex.
21,5 x 15 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
21,5 x 15 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
3 662