Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
WALDEMAR BERG. Blomsterstileben, olja på duk, signerad.
284822. WALDEMAR BERG. Blomsterstileben, olja på duk, signerad.
63 x 50 cm.
Märken.
Gör en kostnadsfri värdering!
63 x 50 cm.
Märken.
Stadsauktion Sundsvall
507