Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Måleri
SVEA NYMAN. "Rönnbär och äpplen". Olja på duk, signerad S. Nyman.
284460. SVEA NYMAN. "Rönnbär och äpplen". Olja på duk, signerad S. Nyman.
47,5 x 72 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
47,5 x 72 cm.
2 016