BYRÅ, 1800/1900-tal.

BYRÅ, 1800/1900-tal.
284142. BYRÅ, 1800/1900-tal.

Furu.
Längd ca. 87, bredd 53, höjd 113 cm.

Bruksslitage. Skador på ben.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
284142. BYRÅ, 1800/1900-tal.

Furu.

Bruksslitage. Skador på ben.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 723