COLLIER, ARMBAND samt ÖRHÄNGEN, gulmetall, läder och strass. 1980-tal.

284107. COLLIER, ARMBAND samt ÖRHÄNGEN, gulmetall, läder och strass. 1980-tal.

Inköpta på Cleo på 1980-talet.
Collier, diameter ca 13 cm.
Armband, diameter c a 5 cm, öppningsbart.
Örhöngen, längd 10,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Collier, diameter ca 13 cm.
Örhöngen, längd 10,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 462