TAKLAMPA, metall, "Radius", Erik Balslev, Fog & Mørup, Danmark. 1960/70-tal.

284038. TAKLAMPA, metall, "Radius", Erik Balslev, Fog & Mørup, Danmark. 1960/70-tal.

Skärmar med reflekterande och avbländade effekt. Originalfärg i naturvitt och brunt.
Diameter ca 46 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 46 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 2 283