IKON, silver samt emalj, signerad "LAR", Italien. 1900-talets mitt. Totalvikt 89 gram.

283996. IKON, silver samt emalj, signerad "LAR", Italien. 1900-talets mitt. Totalvikt 89 gram.

Jungfru Maria med Jesusbarnet. Stämplad.
9,8 x 6,5 cm, exkl. ram.

Bruksslitage, nagg på emaljen vid huvuddukens kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

9,8 x 6,5 cm, exkl. ram.

Antal besök: 727