KÖPMANSDISK/BUTIKSDISK, "Näbu", AB Nässjö Butiksinredningar. 1900-talets första del.

283905. KÖPMANSDISK/BUTIKSDISK, "Näbu", AB Nässjö Butiksinredningar. 1900-talets första del.

Björk. 18 lådor klädd i grön plysch. Front och toppskiva av glas. Längd/bredd 152, djup 60, höjd 90 cm. Brickmärkt.

Bruksslitage, märken, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 233