BARSKÅP i form av jordglob, 1900-talets slut.

283881. BARSKÅP i form av jordglob, 1900-talets slut.

På hjul med inredning för flaskor. Diameter 68, höd 90 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 895