GITARR, akustisk, 1900-talets slut.

283447. GITARR, akustisk, 1900-talets slut.

Nylonsträngad, lättspelad, bra klang. Längd 99 cm. Hårdfodral medföljer.

Bruksslitage. Mindre märken och repa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 964