JOHAN MAURITZSON. Kompositioner, 2 st, litografier, signerade och numrerade 30/99 respektive 46/99.

2834058. JOHAN MAURITZSON. Kompositioner, 2 st, litografier, signerade och numrerade 30/99 respektive 46/99.

Bladmått 46 x 63 cm.

Oramade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått 46 x 63 cm.

Oramade.

Antal besök: 205